Home Microwave Accessories VCL-MC-128301-BP 64 Port DACS Connectorized Backplane (1283F01)
Back to products
VCL-MC-1295-PSU-3.3 (-) 48VDC Power supply card (FP) (1295T02)
VCL-MC-128301-BP 64 Port DACS Connectorized Backplane (1283F01)
Contact Us For Quotations
Category: Microwave Accessories
Share:
  • Reviews (0)
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
DMR104-1 (Router for Computers)
Microwave Accessories
Contact Us For Quotations
-35%
Battery Cabinet
Microwave Accessories
Battery Cabinet, TBC1000B-NCA1, 5-Layer Vertically, 600mm (W) * 600mm (D) * 2000mm (H), Natural Heat Dissipation, Overhead Cabling, Match for 48V 1000Ah Max Battery Group. Exludes Batteries and cabling
Balun Panel
VCL-120/75-16E1 converter 120ohm (RG45) to 75 ohm (BNC) 19" metal case 2U High Rack mount with Hardware Set
3dB combiner
10.7-11.7Ghz
-33%
Microwave Accessory – Antenna Adapter
DMR310 11G SDH Band B High ODU with TR spacing 530MHz
-33%Hot
Power Cable (300V/500V)
Power Cable,300V/500V,60227 IEC 10(BVV),3x6mm^2,Black(3Cores:Brown,Blue,Yellow/Green),46A,Outdoor Cable,CCC,CE (Unit:meter).